Hakkımızda

LGDestek.NET 2015 yılından kurulmuş kurumsal bir kullanıcı destek sitesidir. LG akıllı telefonlar hakkında kapsamlı haberlere ulaşmak için; https://lgdestek.net adresini ziyaret edebilirsiniz.

LGDestek Mağaza, Mart 2017 tarihinde aktif olmuş ve her gün yüzlerce müşteriye hizmet etmekte ve orijinal ürünler tedarik etmektedir. Batarya, Şarj adaptörü, USB Kablo ve Kulaklıklar yedek parça statüsünde olduğu için fatura tarihiden itibaren 6 ay garanti kapsamında destek vermektedir.

Tüm ürünlerde saat 16:00’a kadar gelen siparişlerde aynı gün kargo yapılmaktadır ve 1-2 gün içinde kapınıza ulaşmaktadır. LGDestek Mağaza ‘da siparişleriniz de MNG – ARAS Kargo ile yapılmaktadır ve Kargo ücreti tüm siparişleriniz için 2 TL’dir.  MNG & Aras Kargo ile Türkiye’nin her yerine gönderilmektedir. Kapıda Ödeme ile verdiğiniz siparişlerde, 10 TL kapıda ödeme bedeli eklenir.

Güvenle alışveriş yapmanız için oluşturulmuş bu sistemde bilgileriniz hiç bir şekilde paylaşılmaz ve SSL sertifikası ile 256 Bit şifrelenmiştir.

Mng Kargo Anlaşma No: 307 459 237

Aras Kargo Anlaşma No: 180 534 431 1324

LGDestek mağaza bir ETİGET Elektronik Kuruluşudur.

Mesaj