LGDestek.NET 2015 yılından kurulmuş kurumsal bir kullanıcı destek sitesidir. LG akıllı telefonlar hakkında kapsamlı haberlere ulaşmak için; https://lgdestek.net adresini ziyaret edebilirsiniz.

LGDestek Mağaza, Mart 2017 tarihinde aktif olmuş ve her gün yüzlerce müşteriye hizmet etmekte ve orijinal ürünler tedarik etmektedir. Mağazamızda bulunun LG ürünleri LG Türkiyegarantisi altında olup LG Türkiye’den temin edilmektedir. Batarya, Şarj adaptörü, USB Kablo ve Kulaklıklar yedek parça statüsünde olduğu için LG Yetkili servisi fatura tarihiden itibaren 6 ay garanti kapsamında destek vermektedir.

Tüm ürünlerde saat 17:00’a kadar gelen siparişlerde aynı gün kargo yapılmaktadır ve 1-2 gün içinde kapınıza ulaşmaktadır. LGDestek Mağaza ‘da siparişleriniz de kargo karo ücreti 6 TL‘dir. 150 TL ve üzeri siparişlerde kargo ücretsizdir. Aras Kargo ile Türkiye’nin her yerine gönderilmektedir. Kapıda Ödeme ile verdiğiniz siparişlerde +10 TL kapıda ödeme hizmeti alınmaktadır.

Güvenle alışveriş yapmanız için oluşturulmuş bu sistemde bilgileriniz hiç bir şekilde paylaşılmaz ve SSL sertifikası ile 256 Bit şifrelenmiştir.

LGDestek mağaza bir ETİGET Elektronik Kuruluşudur.