Hakkımızda

LGDestek.NET 2015 yılından kurulmuş kurumsal bir kullanıcı destek sitesidir. LG akıllı telefonlar hakkında kapsamlı haberlere ulaşmak için; https://lgdestek.net adresini ziyaret edebilirsiniz.

LGDestek Mağaza, Mart 2017 tarihinde aktif olmuş ve her gün yüzlerce müşteriye hizmet etmekte ve orijinal ürünler tedarik etmektedir. Batarya, Şarj adaptörü, USB Kablo ve Kulaklıklar yedek parça statüsünde olduğu için fatura tarihiden itibaren 6 ay garanti kapsamında destek vermektedir.

Tüm ürünlerde saat 16:00’a kadar gelen siparişlerde aynı gün kargo yapılmaktadır ve 1-2 gün içinde kapınıza ulaşmaktadır. LGDestek Mağaza ‘da siparişleriniz MNG ile gönderilmektedir ve Kargo ücreti 7.5 TL‘dir. 150 TL Üzeri siparişlerde kargo ücretsizdir.  MNG ile Türkiye’nin her yerine gönderilmektedir. Kapıda Ödeme ile verdiğiniz siparişlerde, 10 TL kapıda ödeme bedeli eklenir.

Güvenle alışveriş yapmanız için oluşturulmuş bu sistemde bilgileriniz hiç bir şekilde paylaşılmaz ve SSL sertifikası ile 256 Bit şifrelenmiştir.

Mng Kargo Anlaşma No: 428 995 213

PTT Kargo Anlaşma No: 703 623 858

 

Magaza.LGDestek.net bir Etiget Teknoloji Hizmetleri ve İletişim Ltd. Şti. kuruluşudur. Bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz.